Pristatymas Lietuvoje

Prekių ruošimas 1-2 d.d. ir pristatymas visoje Lietuvoje per 1 d.d. (tai priklauso ir nuo kurjerių užimtumo), jei prie prekės nenurodytas kitas pristatymo terminas, kai prekės nėra sandėlyje. 

1. 3,00 EUR pristatymas į Omnivą paštomatą.

2. 3,00 EUR pristatymas į Venipak Pickup taškai.

3. 3,50 EUR pristatymas Jūsų nurodytu adresu, pristato Venipak kurjeriai.

DĖMESIO! Yra užsakomųjų prekių, kurių pristatymo terminas yra nurodytas 1-3 savaitės. Jei prie prekės nenurodytas terminas 1-3 savaitės, reiškia prekė yra sandėlyje ir jos pristatymo terminas kaip aukščiau nurodytoje informacijoje, per 1-2 d.d. 

Venipak kurjeriai siuntas Jūsų nurodytu adresu dažniausiai pristato nuo 8 iki 17 val. todėl rekomenduojame nurodyti adresą, kuriuo planuojate būti tuo laiku, arba kiti asmenys galintys priimti užsakymą. Prieš vykstant kurjeriai dažniausia susisiekia nurodytu telefono numeriu.

Priimdami užsakymą, patikrinkite ar pakuotė nepažeista. 

Klientui pasirašius ir priėmus siuntą, laikoma, kad siunta perduota nepažeista ir mes neprisiimame atsakomybės dėl prekių pažeidimų.

Apie pastebėtus siuntos trūkumus, atsiradusius pervežimo metu, informuokite  mus el. paštu: labas@zinute-butelyje.lt

www.zinute-butelyje.lt stengiamės būti naudingi gamtai, mažinant taršą, todėl pakuojant prekes, pakartotinai naudojame įvairias pakuotes ar pakuočių dalis nuo kitų prekių. Jūsų užsakymą visuomet supakuojame kaip įmanoma saugiau, kad prekės nebūtų apgadintos transportavimo metu.