Sveiki atplaukią į uostą www.zinute-butelyje.lt

zinute-butelyje.lt  yra uostas (parduotuvė), kuri specializuojasi, kas susiję su plačiai suprantama jūros tematika, tikriems jūros mylėtojams ir entuziastams.

Pristatome įvairias jūrines dekoracijas, taip pat unikalius jūros dalykėlius, funkcionalius ir tuo pačiu puikiai atrodančius įvairaus tipo interjeruose.

Visa tai dėl meilės jūrai ir akimirkų, praleistų ant vandens, renkame jūrinius įkvėpimus. Savo namuose galite sukurti jūrinę atmosferą, o mes padėsime tai padaryti. 

Gražūs interjerai, kupini fantastiškų jūrinių dekoracijų ir jūrinių aksesuarų. Unikalios aranžuotės, dekoruotos jūriniu stiliumi, įkvėptos jūros. Laivų modeliai, mediniai vairai, varpai, gelbėjimosi plūdurai, pagalvės, dekoratyviniai irklai ir daug kitų nuostabių dalykų.

Kam tai skirta?  Kažką sau atras ir tikri jūros entuziastai, kurie grįžę iš kruizų nori, kad jūra visada po ranka ir mėgėjams-entuziastams, norintiems savo namus paversti jūrine kajute, įvairių jūrinių vaizdų ir tikroviškų laivų modelių pagalba. Su mumis, tai įmanoma.

Tarp mūsų klientų yra tie, kurie tiesiog mėgsta jūros dekoracijas ir nori savo namus, restoraną ar kitą vietą papuošti savita, jūrine atmosfera. Tam esame paruošę platų joms dekoracijų pasirinkimą, pavyzdžiui, virvių dekoracijas, stilingus laivus ar jūrines lempas. Jų dėka mūsų interjeras įgaus išraiškingą, originalią atmosferą, keliančią asociacijas su tolimomis kelionėmis, egzotiškais kraštais ir iššūkių kupinu gyvenimu, po kurio galėsite patekti į ramų uostą, koks turi būti kiekvienuose namuose.

Taip pat parduotuvėje tėveliai ras marinistinių dekoracijų vaikams, tarp kurių – įvairių rūšių pagalvėlių, estetiški jūreiviški daikčiukai, taip pat daugybė vaikų kambariui puikiai tinkančių dalykėlių. Jų pagalba papuošite taip, kad ji taptų tikra jūros karalyste, kurioje mūsų vaikai visada jausis patogiai ir kur galės lavinti savo vaizduotę bei aistras.

Nežinote, ką nupirkti kolegai buriuotojui ar kitos vandens sporto šakos entuziastui? Jūros gaminiai iš zinute-butelyje.lt taip pat yra puiki dovanų idėja jūreiviui ir tikriems jūros entuziastams.  Štai kodėl mes siūlome įvairių rūšių jūrines dovanas, įskaitant: dovanų kompasą, tikrovišką buriavimo varpą, vairą ir daugybę kitų. Jų pagalba pradžiuginsite kiekvieną jūrų vilką ir ne tik. Tad, nusiųskite "žinutę butelyje" savo artimiesiems.

Visi gaminiai yra rankų darbo ir susideda iš žalvario, vario, stiklo, medvilnės ir medžio. 

Tad pats laikas mūsų uoste nuleisti bures, išjunkti variklius ir atsipūsti po dar vienos smagios kelionės, pasižvalgykite (tam galite naudoti žiūronus:)) ir apsipirkite, patirdami ne mažiau įdomių nuotykių nei atviroje jūroje ar šalia jos!

Gero vėjo linki zinute-butelyje.lt