Informacija apie apmokėjimą

Apmokėjimai priimami iš visų Lietuvos bankų. Atsiskaitymas pavedimu: UAB "Baseinai ir fontanai, sąskaitos numeris: LT317300010158231621, bankas AB Swedbank

Atsiskaitymas OPAY sistemą. Tai patogus ir paprastas būdas atsiskaityti už prekes. Apmokėjimas užskaitomas ir matomas kelių minučių laike. OPAY – tai saugi ir patogi interneto parduotuvėse naudojama mokėjimų surinkimo sistema. 

Jei bankinį mokėjimą norite atlikti vėliau Jums patogesniu metu, tuomet rinkitės "Mokėti bankiniu pervedimu", patvirtinę užsakymą mūsų el. parduotuvėje, elektroniniu paštu gausite rekvizitus bankiniam apmokėjimui. Užsakymas bus pradėtas vykdyti tuomet, kai gausime Jūsų apmokėjimą.

Atsiskaitymas visuose banko skyriuose. Jei nesinaudojate internetiniu banku arba bankinį mokėjimą norite atlikti vėliau, užsakymą galite apmokėti banko skyriuje. Jei turite galimybę atsispausdinkite prekių užsakymo sąskaitą, kurioje yra visi būtini apmokėjimui atlikti mūsų įmonės rekvizitai arba juos nusirašykite, tai yra mūsų įmonės pavadinimą, sąskaitą, užsakymo numerį bei sumą, kurią reikia apmokėti.

Atsiskaitymas visuose Lietuvos pašto ir PayPost skyriuose. Jei nesinaudojate el. bankininkyste, užsakymą galite apmokėti pašto ar PayPost skyriuje. Jei turite galimybę atsispausdinkite sąskaitą, kurioje yra visi būtini apmokėjimui atlikti mūsų įmonės rekvizitai arba juos nusirašykite, tai yra mūsų įmonės pavadinimą, sąskaitą, užsakymo numerį bei sumą, kurią reikia apmokėti.