Prekių grąžinimas

Jei prekė Jums netiko ar nepatiko, prekę nenaudotą ir originaliame įpakavime, galite grąžinti per 14 dienų nuo siuntos gavimo. Prekė turi būti grąžinama toje pakuotėje, kurioje buvo pristatyta. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota. Jeigu pakuotė sugadinta, suplėšyta ir panašiai, pasiliekame teisę reikalauti padengti pakuotės išlaidas arba nepriimti grąžinamos prekės.

Kai grąžinama nekokybiška prekė, mes įsipareigojame priimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Jei neturime analogiškos prekės, grąžiname už prekę sumokėtus pinigus.

Grąžinant būtina pridėti įsigijimą įrodančius dokumentus, bei prašymą kuriame nurodote grąžinimo priežastis. Per 14 dienų grąžinsime visą sumą už gražinamas prekes, pagal Jūsų pateiktus įsigijimo dokumentus į Jūsų, prekių gražinimo prašyme nurodytą, banko sąskaitą. Pinigų grąžinimas vykdomas tik pavedimu.

Visus prašymus, nusiskundimus, ar pastebėjimus siuskite, prašau: el. paštu: labas@zinute-butelyje.lt

1. Pirkėjui apsigalvojus, prekė gali būti grąžinta Pardavėjui nenurodant grąžinimo priežasties. Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti prekę, jei prekė nėra tinkamos kokybės.

2. Norint grąžinti prekę, apie savo sprendimą atsisakyti šios sutarties turite informuoti mus el. paštu: labas@zinute-butelyje.lt Sulaukus patvirtinimo, prekę galima grąžinti ją pristatant į Omniva ar Lpexpres paštomatą: Naugarduko g. 84, Vilnius (Maxima).

3. Prekės gali būti grąžinamos per 14 dienų nuo tos dienos, kurią prekes gavote. Jeigu grąžinimo laikotarpio pabaiga sutampa su nedarbo diena, jis pratęsiamas iki artimiausios darbo dienos.

4. Prekės grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

5. Pinigai už prekes bus grąžinti Pirkėjui iki 14 dienų nuo grąžinamos prekės gavimo. Grąžinami be pristatymo mokesčio, sumokėti Pirkėjo įsigyjant prekę. Papildomi pristatymo mokesčiai (už nestandartinį, skubų pristatymą) yra negrąžinami bei išskaičiuojami iš grąžinamos sumos.

6. Prekės grąžinamos originalioje prekės ir siuntos pakuotėje. Prekės grąžinamos Pardavėjo nurodytu būdu ir adresu, kurie yra pateikti pirkėjo gaunamame grąžinimo patvirtinime.

7. Už grąžinamos prekės tinkamą sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas.  Dūžtančios prekės turi būti supakuotos taip, jog būtų galima saugiai transportuoti.

8. Prekės nepriimamos atgal, jei buvo naudojamos ir (arba) buvo sugadintos ir (arba) prarado prekinę išvaizdą (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais). Nukainuotos prekės nekeičiamos ir negrąžinamos.