Jūrinis stilius

Jūrinis stilius įgauna savo charakterį dėl stiprių, gilių kontrastų bei fantastiško ramaus balto ir išskirtinio karališko mėlyno derinio, susikerta su spalvinga ir ryškia raudona spalva.

Niekas labiau nesusijęs su atostogomis kaip jūra. Nesvarbu, ar tai mūsų lietuviška, šauni (bet kokia žavinga!) Baltijos jūra, ar egzotiški paplūdimiai su palmėmis. Tad kodėl nesukūrus pajūrio atmosferos namuose?

Žinoma, klasika yra jūriniai elementai – balta ir mėlyna (bet čia galima eiti iš proto dėl atspalvių – vieni renkasi sultingą turkį ar švelnią mėlyną, o kiti, pavyzdžiui, tamsų, šaltą „audringos jūros“ ar “audringo dangaus” atspalvį). Visi jie puikiai dera su pilka (akmenys ir uolos), smėlio spalvos (smėlis) ir ruda (mediena), todėl turėtų puikiai tikti daugelyje interjerų. Tai toks universalus pagrindas. Tinka aksesuarai - kriauklės, jūrų žvaigždės, akmenukai ir net kūgiai.

Mūsų prekyboje gausu „teminių“ dekoracijų – nuo ​​paveikslėlių su pajūrio vaizdais, įnkarų, žvejybos tinklų iki itin egzotiškų dekoracijų.

Nereikia iš namų iš karto daryti smuklės, tai labiau reikia įkvėpimo iš pajūrio klimato. Taigi galite, pavyzdžiui, vonios kambariui (dažniausiai jie yra maži ir dažnai nėra vietos dekoravimui) įsigyti baltų ir mėlynų rankšluosčių rinkinį. Ir tai yra aiškus akcentas, o kartu ir labai praktiškas sprendimas, nes juos galima naudoti kasdien. Be to, baltas žibintas su virvelės rankena, žvakės ar oro gaiviklis su jūros kvapu, ir mes jau turime tinkamą atmosferą.

Jūros vėjelio ir tamsiai mėlynos spalvos atspalvių pagalvių užvalkalai sukurs tinkamą aurą svetainėje ir miegamajame. Jei juos derinsite su vienos iš šių spalvų arba smėlio ar pilko atspalvio sofa ar lovos užtiesalu, tai dar labiau sustiprins atmosferą. Dekoracijos yra ne mažiau svarbios – jei turite vazoninių palmių ar „panašių į palmes“ augalų, išryškinkite juos. Prie to galite pridėti keletą akcentų, pavyzdžiui, paruoštų figūrėlių.

Vaikų kambaryje puikiai tiks dekoracijos paukščiai, žuvys, rykliai, ruoniai, vėžliai.

Paskutinis prisilietimas, kuris paveiks visus pojūčius. Vakarinių pasivaikščiojimų ir žavingų užeigų atmosferą puikiai sužadina žibintai su šilta liepsna, o pati jūra – tai garso takelis su bangų garsu, kurį nesunkiai galima rasti internete. Tada užtenka kur nors uždegti žvakidę jūros stiliaus, užsimerkti ir mintimis nuklysti į švelniai siūbuojančią atsipalaidavimo bangą...